STREET FOOD HÁLÓZATÉRTÉKESÍTŐ MUNKATÁRS

Újonnan piacra lépő magyar élelmiszeripari franchise rendszer hálózatértékesítő mukatársát keressük.

FELADATOK
  • Franchise üzletek technológiáját ismertető tréning elvégzése
  • Sikeres vizsgaletétel után a hálózat értékesítése
  • A franchise üzletek üzemeltetése és ellenőrzése.

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Alapbér: Br. 301000 Ft/hó+forgalmi jutalék
  • változatos munkavégzés egy fiatalos, dinamikus csapatban,
  • stabil, hosszú távú vállalati háttér,
  • céges autó és mobiltelefon
  • főállású munkaviszony,
  • fejlődési lehetőség, tréningek.
ELVÁRÁSOK
  • hasonló területen szerzett legalább 1-2 éves szakmai tapasztalat
  • kiváló tárgyalási és kommunikációs készség
  • teljesítményorientált üzleti gondolkodásmód
  • önálló, felelősségteljes munkavégzés
  • mobilitás
  • megbízhatóság
  • min. középfokú végzettség ( érettségi )
  • B kategóriás jogosítvány és autóvezetői gyakorlat
  • MS Office felhasználói szintű ismerete
ELŐNY
  • kereskedelmi szervezetben szerzett értékesítői tapasztalat
  • direkt értékesítésben szerzett tapasztalat
  • angol nyelvtudás
MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszútávú

BRUTTÓ BÉR

301000 Ft/hó+forgalmi jutalék

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Budapest

PROJEKT MENEDZSER

Email: karrier@mads.hu
Telefon: +36 20 441 3386

A karrier@mads.hu email címre küldött önéletrajzzal: Tárgy: Hálózatértékesítő

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us