Stratégiai beszerző álláslehetőség Jászárokszálláson

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

Stratégiai beszerző

Feladatok:

  • Beszerzési projektek bevezetése, kezelése,
  • Beszállítói kiválasztás és kapcsolattartás, döntéselőkészítés
  • Lehetséges beszerzési projektek összehangolt tervezése, igények felmérése
  • Árajánlatok kérésének kidolgozása, döntéselőkészítés
  • Beszállítási gyakoriságok kidolgozása, figyelembe véve a termelési szükségleteket, standardizálás, megrendelések kiadása, lebonyolítása
  • Bemintázási projektek felügyelete, lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a területi vezetőkkel, beszerzési igények feldolgozása, döntéselőkészítés
  • Kapcsolattartás az anyavállalat beszerzési osztályával és a pénzügyi osztállyal
  • Projektátadás az operatív beszerzésnek üzemeltetésére
  • Rendszeres és eseti riportok, kimutatások elkészítése

Elvárások:

  • Felsőfokú végzettség
  • Stabil nyelvismeret angol és/vagy német nyelven írásban és szóban egyaránt

Előny:

  • Hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Folyamatos fejlődési és előrelépési lehetőség
  • Stabil multinacionális háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Dinamikus, jó csapat, összetartó kollégák
  • Céges buszjárat

Munkavégzés helye:

  • Jászárokszállás

További információ: +36 30/1495005

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol, Német