SÖRMŰVEK keres 1 fő területi képviselő munkatársat 3 jelentekezés

SÖRMŰVEK

Területi Képviselő (Balaton és környéke valamint Budapest )

Főbb feladatok

  • Új vevők felkutatásában való aktív részvétel
  • Közreműködés szerződések megkötésében, közvetíteni a nagyker partnereink felé
  • Közvetlen és közvetett rendelésindukálás, biztosítva a folyamatos áruellátást
  • Meglévő partnerekkel való kapcsolattartás, azok túraterv szerinti látogatása
  • Polcszervíz, biztosítva a termékek láthatóságát, vállalati irányelvek szerint
  • Javaslattétel a megfelelő árak kialakítására, biztosítva azok megjelenését az üzletben és az ét-itallapon
  • Folyamatban lévő promóciók és Trade Marketing akciók végrehajtása

Munkakör betöltésének feltételei

  • Kiváló értékelési és tárgyalási készség
  • Asszertív kommunikációs készség
  • Versenyszellem, eredményorientáltság
  • Minimum Érettségi Bizonyítvány
  • Képesség önálló munkavégzésre
  • Vevőorientált szemlélet
  • Microsoft Office ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Kereskedelmi végzettség
  • 1-3 év területi képviselőként szerzett tapasztalat
  • HORECA kapcsolati rendszer az adott területen

Amit kínálunk

  • családias hangulatú környezet
  • izgalmas , innovatív portfólió
  • jó csapat és szakértő kollégák
  • fejlődési lehetőség
  • gépjármű és telefonhasználat

Szeretnél egy családias hangulatú csapat tagja lenni? Szeretnél egy izgalmas portfóliót képviselni és piaci ismereteiddel hozzájárulni a cég sikereihez? Akkor csatlakozz a SÖRMŰVEK értékesítő csapatába, ahol értékeljük az ötleteidet és lehetőséget biztosítunk arra , hogy folyamatosan fejleszd készségeidet.

Munkavégzés helye

  • Balaton körzete, valamint Budapest

Bérezés

.   Nyugati színvonalú bér

.    Alapbér+ teljesítményarányos jutalék megegyezés szerint

.    Bérigényt kérjük megjelölni a jelentkezésnél

Jelentkezéseket ( fényképes önéletrajz ,referencia levelek) e-mailben várjuk a lillasormuvek@gmail.com-ra.

Kapcsolattartó: Király Lilla 30/331-8658

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10592470220
  • Slogan Jó sört mindenkinek!
Connect with us