Sofőr pápai telephelyre

Sofőr kollégát keres pápai telephelyére a Royal Traktor a cég fejlesztése és bővítése miatt.

Feladatok:
-A társaságunk által forgalmazott gépek házhoz történő szállítása és a telephelyeink közötti eszköz mozgatás
-rakodási feladatok ellátása
-a szállítások határidőre történő elvégzése
-a gépjármű műszaki állapotának ellenőrzése, a gépjármű esetleges hibáinak meghatározása, jelentése a megfelelő személynek

Elvárások:
„C+E” kategóriás jogosítvány
kulturált, közösségi normáknak megfelelő vezetési stílus
jó fizikai állapot
megbízható, pontos munkavégzés
jó problémamegoldó készség, önállóság

Munkavégzés helye: 8500 Pápa, Külső-Veszprémi út 60.

Jelentkezését várjuk e-mailben, a papa@royaltraktor.hu e-mail címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 26638777-2-03
Connect with us