Sofőr állás (telephelyek közötti) Győr

Téged Keresünk? Gépjárművezető munkakörbe telephelyek között

Munkavégzés helye: Győr

Munkakezdés: azonnal

Feladatok:

• rakomány szállítása 24 tonnás automata, modern tehergépjárművel

• Győrön belül, 2 telephely közötti szállítás előre meghatározott ütemterv szerint

• ponyvázás gyorsnyitású rendszerrel

• a munkakörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése (menetlevél, szállítólevél)

Elvárások:

• minimum szakmunkás iskolai végzettség

• CE kategóriás jogosítvány

• belföldi árufuvarozói igazolvány, digitális tachográf kártya

• PÁV

• 3 műszakos munkarend vállalása

• 3 hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítvány

Amit kínálunk:

• juttatások: alapbér, plusz 13. havi fizetés, mozgóbér és cafetéria,

• azonnali munkakezdési lehetőség,

• teljes munkaidős foglalkoztatás, többműszakos munkarend,

• biztos, hosszú távú bejelentett munkaviszony,

• dolgozói kedvezmények,

• ingyenes szállás lehetőség,

• napi munkába járás költségtérítés vagy 4*-i hétvégi hazautazás térítése.

Előny:

Targoncavezetői jogosítvány (3324,3312,3313)

Ha felkeltette az érdeklődésed, kérjük küldj egy önéletrajzot az alábbi e-mail címre: allas@rudolph-log.com

További információ: +36 70 339-6662

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást