Londiner

Londiner

Főbb feladatok, munkák:

Munkakör:

A vendégek szívélyes fogadása, a szállodáról alkotott első benyomás kialakítása, valamint a csomaghordással a vendégek segítése.

Jelentkezz, ha szeretnél:

  • Jó hangulatú, megbízható csapat tagja lenni
  • Biztos hátterű cégnél dolgozni
  • Számos díjat nyert szálloda és étterem nívós vendégeivel foglalkozni

Főbb feladatai:

  • Fogadja a vendégeket és a látogatókat
  • A vendégek csomagjait érkezéskor a szobába viszi, utazáskor lehozza a hallba, illetve kérésre elhelyezi a csomagszobában
  • A vendégeket be-, illetve kisegíti az autóból
  • Naprakész információkkal látja el a vendégeket
  • Segíti a recepció munkáját
  • Figyelemmel kíséri a hall rendjét

Elvárásaink:

  • Középfokú végzettség
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriásjogosítvány, gépjárművezetői tapasztalat
  • Átlagon felüli kommunikációs és kapcsolatteremtő készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Vendég-orientált hozzáállás
  • Erős csapatjátékos szellem és nyitott, pozitív attitűd
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk Számodra:

  • Színvonalas szállodai környezet
  • Versenyképes jövedelem
  • Biztos hosszú távú munkalehetőség
  • 3 műszakos, napi 8 órás munkarend
  • Munkaruha és meleg étkezés biztosítása
  • Szállásfoglalás jelképes összegért, több hazai 4*-os szállodában

A “Jelentkezem” gombra való kattintással várjuk fényképes önéletrajzod fizetési igény megjelölésével.

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Betanított munka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1051 Budapest, Vigyázó Ferenc utca 5.

Jelentkezés bérigény feltüntetésével szakmai önéletrajzzal.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol