SMT gépkezelő operátori munkalehetőség Tatabányán!!

Tatabányai elektronikai partnercégünk várja új munkatársait:

mik lesznek a feladataid:

– gyártó gépek, berendezések megfelelő üzemeltetése

– teszterek, vizuális ellenőrző berendezések adatainak ellenőrzése

– termékek ellenőrzése

Elektronikában szerzett tapasztalat szükséges az állás betöltéséhez!

a munkavégzés 3 műszakban történik

miért jelentkezz ide?

– versenyképes alapbér, próbaidő után emelkedik az órabér

– első ledolgozott hónap után jogosult leszel jelenléti bónuszra

– ingyenes bejárást biztosítunk Számodra

– pár napon belül munkába is léphetsz

– hétvégéid szabadok lesznek

Érdeklődni, jelentkezni a következő telefonszámokon lehet:
30/238-1982, 30/412-8325

Tatabánya, Madách Imre u. 1/G

Újlengyel, Dózsa György út 1.

munkaerő-kölcsönzési regisztrációs szám:

PEM/01/00035-3/2017-1131

OnTime kft

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást