Sertéstelepi szakdolgozó / Gerde

Ha vidám vagy és pályakezdő vagy tapasztalt és jó kedvű, határozott és lelkes, ha szereted a kihívásokat, és nyitott vagy az új dolgokra, ha mindig a legjobbat szeretnéd nyújtani és elérni, ha szereted az állatokat, de nem vagy állatorvos, ha foglalkoztál már sertésekkel, vagy nem, de nem vagy rest bepiszkolni a kezed, akkor itt a helyed Nálunk!

Galina Investment Kft. csapata munkatársat keres

Sertéstelepi szakdolgozóként!

Munkavégzés helye: Gerde

A munkakör célja: A sertéstelepen az állattartáshoz szükséges napi feladatok elvégzése a feladatkiosztás függvényében.

Feladataid lesznek:

  • a fialások felügyelete,
  • az állatorvos által kiadott malackezelések elvégzése,
  • dokumentumok szakszerű, pontos vezetése,
  • a fiaztatón lévő állomány etetésének megfelelő elvégzése,
  • az itatók napi szintű ellenőrzése,
  • az állatok és helyük tisztántartása,
  • választáskor az állatok mozgatása, válogatása.
  • termékenyítés, termékenyítéssel kapcsolatos dokumentumok vezetése
  • részt venni a közös munkákban, mint áttelepítések, vasazás, herélés, vakcinázás, értékesítés stb.

Miért válassz minket?

  • Együtt ötletelünk a jövőről, helyben döntünk és közösen valóra is váltjuk.
  • Folyamatos fejlődésedet kiemelkedő szakmai környezettel és képzésekkel biztosítjuk.
  • Neves, hazai és nemzetközi szinten is elismert, kiváló minőségű termékek fejlesztéséhez és előállításához járulhatsz hozzá.
  • Aktív része lehetsz egy különleges, összetartó közösségnek.

Téged keresünk, ha

  • rendelkezel befejezett általános iskolai végzettséggel,
  • elkötelezett vagy az állatokkal történő foglalkozásra,
  • elhivatott vagy a szakmád iránt,
  • jó teherbíró- és állóképességgel rendelkezel,
  • könnyen tudsz alkalmazkodni egy fiatalos, lendületes csapatba és
  • hosszú távon tervezed a munkavégzést.
  • van ’B’ kategóriás jogosítványod és gépjárműved / bejárás támogatás

Előnyt jelent, ha

  • van érvényes targoncavezetői jogosítványod.

Jelentkezés a következő e-mail címek valamelyikén:

  • Szabó Lukács telepvezető: Lukacs.Szabo@galinakft.hu
  • Dobos Dorina fiaztatóvezető: Dorina.Dobos@galinakft.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!