SENIOR TECHNOLÓGIAI BEVEZETÉSI MÉRNÖK

Építési-bontási törmelék feldolgozó cégünk keresi új munkatársát az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák

  • A gyártósorok első üzembe helyezéséhez szükséges előkészületek végrehajtása,
  • A gyártási technológia elsajátítása után az új kollégák kiválasztása, képzése és betanítása,
  • Műszaki dokumentációk készítése magyar nyelven,
  • A termékek gyártásában és tesztelésében való aktív részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Gyártó-cégnél szerzett releváns mérnöki tapasztalat. (Előny: Gépészmérnök, Mechatronikai mérnök, Vegyészmérnök)
  • Műanyag gyártásban szerzett tapasztalat. (Különösen extrudálásban)

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • Aktív angol, német vagy olasz nyelvtudás

Amit kínálunk

  • Nagyfokú szabadság és önállóság a munkavégzés és a tevékenység irányítása során,
  • Versenyképes juttatási csomag,
  • Izgalmas feladatok egy feltörekvő, bővülő és beruházásokat folytató nemzeti vállalatnál.

Munkavégzés helye

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye, Kunszentmárton/Szelevény

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a fizetési igény feltüntetésével!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13420903-2-16
Connect with us