SENIOR PHP FEJLESZTŐ

Dinamikusan fejlődő magánegészségügyi vállalat megbízásából keresünk szoftverfejlesztő csapatukba új munkatársat az alábbi pozícióba:

Mire van szükségünk:

Legalább 3 év releváns tapasztalat
PHP nyelv és PHP keretrendszerek (pl. Laravel) magas szintű ismerete
Adatbázis-technológiák ismerete, úgy mint a PostgreSQL / MySql vagy a MongoDB
A felhőalapú számítástechnikai platformok ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Node.js ismerete

Mit fogsz csinálni

Feladataid közé a belső szoftverek korszerűsítése és az új weboldalak fejlesztése tartozik majd.

Robusztus REST API tervezés és implementálás
Részvétel a magas szintű architektúra tervezési feladatokban és döntésekben
Üzleti folyamatok implementálása
Felhő alapú platformok használata

Támogatásunk

Szakmai fejlődés (szakirányú képzések)
Lehetőséget biztosítunk, hogy az ötleteid megvalósuljanak
Rendszeres visszajelzést kapsz a teljesítményedről

Amit biztosítunk:
Biztos anyagi hátteret
A szükséges eszközöket és szoftvereket
Barátságos, modern munkakörnyezet, fiatal, elkötelezett csapat
Dinamikusan növekvő egészségügyi vállalat megismerése
Széleskörű tapasztalatszerzési és fejlődési lehetőség
Szakmai elmélyülés és képességeid kibontakozása
Előrelépési lehetőség
Béren kívüli juttatások (notebook, vállalati egészségügyi csomag…)

Cégünk biztosítja a legújabb webes technológiákat, amelyeket nagy szabadsággal használhatsz.
Bevonunk a tervezési és technológiai döntésekbe is, valamint egy növekvő, fiatal és lendületes
csapat tagja lehetsz!

Munkavégzés helye

Budapest IX. kerület, részleges home office lehetőséggel

Bízunk benne, hogy te vagy a megfelelő ember, akit a fenti álláshirdetés lázba hoz és inspirál arra, hogy velünk dolgozz.
Amennyiben szeretnél közvetlen hatással lenni a magánegészségügyi szektorra, szívesen fejleszted magad a saját területeden és dolgoznál változatos projekteken, akkor küldd el jelentkezésedet a címre (email tárgya: PHP backend).

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us