Senior C# fejlesztő

A Gamma Zrt., egy 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő cég Senior C# fejlesztőt keres profi csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő és új szoftverek fejlesztése C# nyelven a fejlesztési irányelvek betartásával
  • Architektúratervek, rendszertervek, specifikációk és a minőségi megfelelőség dokumentumainak elkészítése
  • Erőforrásbecslés, a projektcsapatokkal történő együttműködés során
  • Fejlesztési feladatok koordinálása
  • Fejlesztési stratégia kialakítása, prioritások meghatározása
  • Döntési javaslatok megfogalmazása szakmai kérdésekben
  • A csapat tagjainak motiválása, mentorálása
  • Új technológiák kutatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú, Informatikus Felsőfokú végzettség (BSc / MSc)
  • Legalább 3 év C# fejlesztői tapasztalat az elmúlt 5 évben
  • Microsoft fejlesztői rendszerek alapos ismerete
  • Microsoft Windows operációs rendszer alapos ismerete
  • Unit test keretrendszerek ismerete
  • Microsoft.Net keretrendszer ismerete
  • MySQL, és/vagy MSSQL ismeret
  • Önálló precíz munkavégzés
  • Kódminőség iránti elkötelezettség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • C# tervezési minták ismerete (Design Patterns)
  • Többszálú C# programozási technikák alapos ismerete
  • TFS, Git ismeretek és tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Cafeteria juttatási csomag
  • Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége
  • Új, változatos projektek és kihívások kreatív feladatokkal
  • A munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja
  • Jó munkahelyi légkör
  • Fiatalos, új technológiákat alkalmazó csapat
  • Home office lehetőség

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us