Senior C# fejlesztő

A Gamma Zrt., egy 1920 óta működő, budapesti székhelyű, magyar tulajdonban lévő műszaki fejlesztő cég Senior C# fejlesztőt keres profi csapatába.

Feladatok:

– Architektúratervek, rendszertervek, specifikációk és a minőségi megfelelőség dokumentumainak elkészítése

– Erőforrásbecslés, a projektcsapatokkal történő együttműködés során

– Fejlesztési feladatok koordinálása

– Fejlesztési stratégia kialakítása, prioritások meghatározása

– Döntési javaslatok megfogalmazása szakmai kérdésekben

– A csapat tagjainak motiválása, mentorálása

– Új technológiák kutatása

Elvárások:

– Szakirányú végzettség

– 2 év releváns szakmai tapasztalat

– Microsoft fejlesztői rendszerek alapos ismerete

– Microsoft Windows operációs rendszer alapos ismerete

– C# nyelv ismerete

– Unit test keretrendszerek ismerete

– Microsoft.Net keretrendszer ismerete

– MySQL, és/vagy MSSQL ismeret

– Önálló precíz munkavégzés

Előnyt jelent:

– Angular, NodeJS, Python, NoSQL ismeretek és tapasztalat

Amit kínálunk:

– Cafeteria juttatási csomag

– Folyamatos szakmai fejlődés lehetősége

– Új, változatos projektek és kihívások kreatív feladatokkal

– A munkavégzés tárgyi feltételeit a cég biztosítja

– Jó munkahelyi légkör

– Fiatal, új technológiákat alkalmazó csapat

– Home office lehetőség

Fényképes önéletrajzokat fizetési igény megjelölésével a „gamma@gammatech.hu” címre várjuk.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us