Senior analitikus technikus munkatársat keresünk!

Budapesti partnerünk megbízásából keresünk az alábbi pozícióba:

Senior analitikus technikus

A munkakör főbb feladatai:
-Minta előkészítés
-Műszeres analitikai mérések elvégzése
-A mérésekhez kapcsolódó dokumentáció vezetése
-Laboreszközök tisztítása, készülékek kalibrálása

Elvárások:
-Vegyésztechnikusi képzettség
-Legalább 3-5 éves, hasonló munkakörben és területen szerzett gyakorlat
-Kis- és nagyműszeres tapasztalat, műszerek magabiztos, önálló használata
(GC, HPLC, Titrátor, UV/VIS, TOC)
-Felhasználói szintű számítógép ismeret
-Megbízható, pontos munkavégzés
-Alapszintű angol nyelvismeret

Munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben álláshirdetésünk felkeltette az érdeklődését, küldje el fényképes önéletrajzát a bacswork@bacswork.hu e-mail címre, vagy érdeklődjön a 76/504-870 vagy 30/694-7415-ös telefonszámok valamelyikén a pozíció megjelölésével!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol