Sales Managert keres az All You Can Move SportPass

Sales Managert keres az All You Can Move SportPass folyamatosan bővülő csapatába!

Feladatok

  • Az értékesítési hálózat fenntartása és fejlesztése
  • Hunter Sales szemlélet, új cégek behozatala
  • Heti szintű utazás a partnerekhez, vidékre
  • Kiállításokon, konferenciákon való részvétel
  • MiniCRM-ben való folyamatos dokumentálás
  • Értékesítési adatok összeállítása és elemzése
  • Együttműködés az értékesítést támogató kollégákkal, biztosítva a számukra szükséges piaci információkat
  • Javaslattétel az üzlet fejlesztése és a belső folyamatok hatékonyságának javítása érdekében
  • HR fejlesztési kezdeményezések támogatása

Elvárások

  • 1-3 év B2B értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Tárgyalási szintű angol nyelvtudás
  • Tárgyalási és prezentációs készség
  • Utazási hajlandóság és B típusú jogosítvány
  • Excel ismerete

Amit kínálunk

  • Stabil hátterű, biztos munkahely
  • Hosszútávú munka lehetőség
  • Fejlődési lehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • XXL-es AYCM SportPass

Ha érdekel a pozíció, küldd el a motivációs leveled és az önéletrajzodat a job@aycm.hu címre, a bérigény megjelölésével, 2018.09.20.-ig!

A munkavégzés helye: Budapest, 5. kerület

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!