Részmunkaidős gyógytornász álláslehetőség Bükfürdőn!

Bükfürdői Caramell Premium Resort****superior wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Gyógytornász (részmunkaidő)

Főbb feladatok, felelősségi kör:

  • Gyógytornász feladatok teljes körű ellátása szakorvos utasítása alapján

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Gyógytornász diploma, végzettség
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Szakmai tapasztalat előnyt jelent
  • Munkára igényes, jól terhelhető
  • Vendégorientált szemlélet
  • Jó kommunikációs képesség, pozitív személyiség

Amit kínálunk:

  • versenyképes fizetés
  • pozitív munkahelyi légkör, fiatal, profi, elhivatott szakmai csapat
  • bejelentett hosszú távú munkalehetőség
  • szakmai tréningek
  • utazási költségtérítés
  • kedvezményes üdülési lehetőség
  • partnerszállodáinkban és egyéb szállodai szolgáltatás kedvezmények, juttatások
  • egyszeri ingyenes étkezés a munkahelyen
  • előlépési lehetőség
  • 1 év munkaviszony után 13. havi munkabér
  • azonnali munkakezdés
  • munkavégzéshez szükséges munkaruházat

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, és szeretne egy jól szervezett csapat megbecsült tagja lenni, várjuk jelentkezését fényképes önéletrajzzal a hr@caramell.hu email címen vagy + 36 94 558 030-as telefonszámon!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13311207-2-41