Részmunkaidős grafikust keresünk!

Magyarország piacvezető cukrász, sütőipari és gasztronómiai nagykereskedése
budapesti csapatába keres

GRAFIKUS MUNKATÁRSAT

4 órás részmunkaidőben

A képzeletnek nincs határa!

Ha megvan benned a munkára való igényesség, és a kreativitás, jelentkezz hozzánk!

Feladatok:

  • Grafikai anyagok önálló tervezése
  • Kiadványok tervezése
  • Nyomdai anyagok előkészítése

Elvárások:

  • Minimum középfokú szakirányú végzettség
  • Adobe grafikai programok (Photoshop, Illustrator, InDesign) használata
  • Kreativitás
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Igényes, pontos munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem + Cafeteria juttatás
  • Dolgozói vásárlás lehetősége
  • Stabil vállalati háttér
  • Változatos feladatok
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Részmunkaidő

Jelentkezni önéletrajz elküldésével e-mail címünkön lehet: allashirdetes@bekaskft.hu

TÁVMUNKÁBAN, OTTHONRÓL NEM VÉGEZHETŐ A MUNKA!

Visszajelzést azon pályázóknak tudunk adni, akiket személyes interjúra hívunk. Megértésüket köszönjük!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us