Repülőtéri VIP Hostess

Feladatkör, kompetenciák és felelősség

A Liszt Ferenc repülőtér nemzetközi világa várja jelentkezésedet! Ha kommunikálni szerető, reprezentatív hölgy vagy, szívesen foglalkozol emberekkel és nyelvtudásodat kívánod hasznosítani ne szalaszd el az alkalmat, csatlakozz dinamikus csapatunkhoz, légy VIP Hostess Te is. Pályakezdők és egyetemisták jelentkezését is várjuk (amennyiben órarendjükkel egyeztethető a munkabeosztás)!

Feladatok
• A VIP váróterembe érkező vendégek regisztrálása, útlevél, vízum, jogosultság és repülőjegy ellenőrzése
• A VIP váróterem többnyire külföldi utasainak tájékoztatása
• A VIP váróteremben működő látványbüfé felügyelete

Elvárások
• Minimum középfokú végzettség, büntetlen előélet
• Minimum társalgási szintű angol nyelvtudás
• Konstruktív problémakezelő képesség
• Udvariasság, pontosság, segítőkészség

Amit nyújtunk
• Kiemelkedő bérezés (Alapbér + Bónusz + Cafeteria) korrekt bérelszámolással
• Kultúrált munkakörülmények exkluzív, internacionális környezetben
• Rész munkaidős rugalmas munkaviszony 4 órás
• Karrierfejlődési lehetőség, hosszútávú tervezhetőség, kiszámíthatóság
• Folyamatos képzési programok, nyelvtudás fejlesztése, gyakorlása
• Azonnali munkakezdés megújult formaruhában a repülőtér érdekes és változatos világában

Jelentkezés: fényképes önéletrajzzal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 24654074-2-43