Rendszertervező mérnök

Leírás

A kormányrendszerek területén technológiavezető partnerünk az autóipar meghatározó innovatív tagja. A budapesti leányvállalat 1999 óta foglalkozik személyautók elektromos kormányrendszerének fejlesztésével, a cégcsoporton belül egyedüli elektronikai és szoftverfejlesztési kompetencia központként.?

Munkatársaikat a dinamika, az innovációs kedv, valamint az autók iránti szenvedély köti össze.

?Csatlakozz csapatukhoz Rendszertervező mérnök gyakornokként!?

Feladatok:
• Rendszertervezési dokumentációk elkészítésének támogatása
• Vevői követelmények kezelése
• A csoport és az osztály adminisztrációs feladatainak ellátása

Elvárások:
✔ Nappali tagozatos aktív/passzív hallgatói jogviszony villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki szakon

Amit a cég biztosít:
– Modern, fiatalos multinacionális környezet
– Kávé és tea automaták
– Könnyű megközelíthetőség
– Rengeteg jó minőségű étkezési lehetőség
– Versenyképes bérezés
– Mérnöki feladatok
– Részvétel nemzetközi projektekben
– Folyamatos szakmai fejlődést biztosító, sikeres és gyorsan növekvő vállalat

Munkaidő:
⏰Hétfőtől Péntekig, 8-18 óráig

Elvárások

Ms Office felhasználói szintű ismerete

Szükséges nyelvtudás

Angol (Középfok)

Heti óraszám

20 óra

Munkavégzés helye

Budapest, XI. kerület

Fizetés

Br. 1177 Ft/óra

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!