RENDSZERMÉRNÖK GYAKORNOK

Nagyvállalati szoftverfejlesztéssel és információ-technológiai megoldásokkal foglalkozó, 2010-ben alapított, magyar tulajdonban lévő vállalkozás, munkatársat keres az alábbi pozícióba:

Főbb feladatok, munkák:

  • Egyedi infrastrukturális fejlesztési irányzatok kivitelezése
  • Részvétel hálózatbiztonsági és a több területre kiterjedő komplex projektek támogatási munkáiban
  • Hibabejelentések és változáskérelmek megoldása távoli és helyszíni beavatkozással
  • Hálózat- és rendszer-felügyeleti megoldások üzemeltetése
  • Ügyfelek szakmai támogatása
  • Rendszerdokumentációk készítése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Hálózati ismeretek
    • Általánosan használt protokollok és működési mechanizmusainak ismerete
    • Különböző gyártói router-ek/switch-ek üzemeltetése (pl.: Mikrotik, TP-LINK, Cisco, Zyxell)
    • Vezeték nélküli megoldások ismerete
    • Tűzfal működésének elvi ismerete
    • VPN megoldások használatának ismerete (pl.: OpenVPN, PPTP, L2TP)
  • Rendszergazdai ismeretek
  • Microsoft Windows asztali operációs rendszerek és Office adminisztrációs szintű ismerete
  • Debian alapú Linux disztribúciók adminisztrátori ismerete (pl.: Debian, Ubuntu, Zentyal)
  • Eszközbeszerzés szakmai támogatása
  • Folyamatban lévő egyetemi / főiskolai tanulmányok
  • Heti legalább 20 munkaóra vállalása
  • Precizitás, megbízhatóság

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás írásban
  • „B” kategóriás jogosítvány

Munkavégzés helye

1139 Budapest, Fáy utca 1/b. I. emelet 2. iroda

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az jobs@netclass.eu email címre

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us