Rendezvényszervező kolléga

Rendezvényszervező Kollégánkat keressük a januári Agro-Mash Expo Agrártechnikai kiállítás lebonyolítására.

Feladataid lennének:

-Aktív részvétel a budapesti Agro-Mash Expo Agrártechnikai kiállítás előkészítésében, megszervezésében és lebonyolításában

-Külföldi beszállítókkal (kiállítókkal) való napi kapcsolattartás főleg angol nyelven

-Programelemek felkutatása, árajánlat kérés

-Hostess kolleginák leszervezése a kiállítás összes napjára

Amit elvárunk:

-Kiváló kommunikációs képesség

-Rendezvényszervezésben szerzett tapasztalat

-Precíz adminisztrációs képesség

-Felhasználószintű számítógépes ismeret (különös tekintettel az excel biztos használatára)

-Önálló munkavégzés

Előny:

Azonnali kezdés

-Főiskolai / egyetemi diploma

-Kreativitás, proaktivitás

-Grafikus tapasztalat

-“B” kategóriás jogosítvány

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us