Remington Promóter – Diákmunka

Érdekel a promóteri munka? Nem jelent problémát a hétvégi munkavégzés? Ne habozz, dolgozz velünk egy csapatban a Remington & Russell Hobbs termékek promótálásában. 🙂

FELADATOK

Képviselt termékek bemutatása

Merchandising feladatok ellátása

Az áruházi értékesítés támogatása

FELTÉTEL

18 éves kortól

Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Kiváló kommunikációs készség

Proaktív személyiség

Heti 3 munkanap vállalása (kb. 22-24 óra/hét)

ELŐNY

Felsőfokú képzésben résztvevő tanuló

1+ év kereskedelemben, értékesítési területen szerzett munkatapasztalat

Műszaki értékesítésben szerzett releváns tapasztalat

Angol nyelv ismerete

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal

MUNKAIDŐ

Péntek: 13:00-19:00 vagy 14:00-20:00; Szombat: 10:00-18:00; Vasárnap: 10:00-18:00

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

1530 Ft/óra + bónusz

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Media Markt áruházak és Euronics áruházak

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Remington

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást