Reggeliztető szakács/szakácsnő álláslehetőség Bükfürdőn!

Bükfürdői 4 csillagos wellness- és konferenciaszálloda munkatársat keres az alábbi munkakörre:

Reggeliztető szakács/szakácsnő

Főbb feladatok, munkák

  • Ételek elkészítése Cheffel egyeztetett receptúrák alapján
  • Tálalási feladatok ellátása
  • Nyersanyagok előkészítése, feldolgozása
  • Munkaterület és a hozzá tartozó gépek tisztán tartása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Precíz, pontos és kreatív munkavégzés
  • Vendégközpontú gondolkodás, segítőkész és rugalmas személyiség
  • Önállóan és csapatban történő munkavégzésre alkalmasság
  • Munkájára, önmagára és környezetére igényes személy
  • Ápolt megjelenés
  • Szakács végzettség

Amit kínálunk

  • Folyamatos, hosszútávú munkalehetőség
  • Fiatalos csapat
  • Napi egyszeri étkezés és személyzeti védőital
  • Folyamatos szakmai kihívás

Munkavégzés helye

  • Bük

Jelentkezz fényképes önéletrajzzal! Bővebb információ a 94/558 030 –as telefonszámon

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13311207-2-41