Recepciósokat keresünk a Europ Assistancehez!

18 év feletti diákok jelentkezését várjuk, recepciós pozícióra!

FELADATOK:
• Ensuring the continuity of daily routine, interact with the reception and facility managers of Dévai Business Center
• the receptionist cash handling and accurate accounting
• negotiating meeting room and pool car bookings
• Inbox registration
• ordering courier /taxi
• administration of pool cars
• procurement and publishing pool BKV tickets / pool medicines and stationery of different departments
• kitchen set refill in the morning and during the day
• service order from METRO
• supervision of shared coffee machines in the common kitchen
• management and continuous refill of small storage and coffee cupboard
• keeping order of the meeting rooms / in some cases pre-serving,
• welcoming guests and offering services for them and for the members of the management
• smaller ad hoc tasks from the PA

FELTÉTEL:
• Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás(ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)
• Aktív angol nyelvtudás!
• Segítőkészség
• Precizitás

MUNKAIDŐ:
hétfő, csütörtök, péntek 08.00-17.00-ig

MUNKA IDŐTARTAMA:
Hosszú távú!

BRUTTÓ BÉR:
1100 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
XIII. kerület

PROJEKT MENEDZSER:
Schubert Tímea
Email: schubert.timea@mads.hu
Telefon: +36 (20) 3629 219

Fényképes önéletrajzzal, tárgy: EA_recepció

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us