RECEPCIÓS MUNKATÁRS

„Budán a II. kerületben, novemberben nyíló, magán járóbeteg szakrendelőbe keresünk recepciós kollégát.

Teljes és részmunkaidős álláslehetőség hosszútávon! Korrekt piaci bérezést és összetartó csapatot biztosítunk!

Jelentkezés végzettséget igazoló dokumentummal és önéletrajzzal.

Feladatok:

  • páciensek koordinálása, szóbeli és írásbeli kommunikáció,
  • naptár és berendelés menedzsmentje,
  • időpontok menedzsmentje,
  • adminisztratív feladatok,
  • jegyzetek és a működéshez szükséges információk kezelése,
  • kapcsolattartás a beszállítókkal,
  • az orvosi és asszisztensi csapat támogatása.

Elvárások:

  • felsőfokú végzettség,
  • minimum középfokú angol nyelvtudás (különös tekintettel a szóbeli kommunikációra),
  • igény precíz, gondos munkavégzésre,
  • számítógépes alapismeretek,
  • jó problémamegoldó képesség,
  • átlagon felüli empátia,
  • ügyfélközpontúság.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Egyetem
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us