Recepciós diákmunka a Corvin negyedben

VIII. kerületben lévő apartmanba keresünk recepciós munkatársat.

FELADATOK

A recepció professzionális rendszerezése és rendben tartása

Vendégekkel történő kommunikáció, telefonok és e-mailek kezelése

Foglalások kezelése, számlázás, vendégek be- és kijelentkeztetése

Kapcsolattartás a szálloda más részlegeivel

FELTÉTEL

18 év felett!

Érvényes nappali tagozatos aktív jogviszony igazolás vagy passzív jogviszony igazolás (ebben az esetben csak 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

Korábbi hasonló területen szerzett tapasztalat vagy tanulmányok nem elvárás, de előnyt jelent

Magyar és angol nyelvtudás szóban és írásban

Kommunikatív és nyitott személyiség

Képesség csapatban történő és önálló munkavégzésre

Heti min. 2-3 nap vállalása

Megbízhatóság

Igényes megjelenés

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal!

MUNKAIDŐ

H-V 10:00-01:00 (váltott műszakban is 10:00-18:00/17:00-01:00)

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszú távú

BRUTTÓ BÉR

1618 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Futó utca 34-36

MEGJEGYZÉS

Beosztás biztosítása egy hónapra előre, flexibilis beosztás

Könnyen megközelíthető elhelyezkedés

Tanulási és fejlődési lehetőségek

PROJEKT MENEDZSER

Szépi Adrienn

E-mailban küldött, angol nyelvű, fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Recepciós

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol