Recepciós /dentálhigiénikus munkatársat keresünk 1 jelentekezés

Budai II. kerületi fogászat főállásban recepciós/dentálhigiénikus munkatársat keres hosszú távra.

Főbb feladatok

-8 órás munkarendben való munkavégzés -számlázás,időpont foglalás (alap recepciós feladatok ellátása) -ügyintézés -páciensekkel való kommunikáció

Előny

• dentálhigiénikusi végzettség

Az álláshoz tartozó elvárások

• azonos munkakörben szerzett szakmai tapasztalat • jó kommunikációs készség • megbízható, nyitott, precíz személyiség • igényes megjelenés • lojalitás • tanulási hajlandóság • rugalmasság, gyorsaság • csapatszellem

Amit kínálunk

• igényes munkakörnyezet • csapatszellem • versenyképes jövedelem • hosszú távú, biztonságos munkahely Jelentkezni fényképes önéletrajzzal:

asszisztens. mammut@gmail.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!