Raktárost keresünk 1 jelentekezés

Közel 30 éves múlttal rendelkező, budapesti székhelyű orvostechnikai eszközöket gyártó és forgalmazó vállalkozás az alábbi munkakörbe keres munkatársat:

RAKTÁROS

Főbb feladatok, munkák:

  • Beérkező áru, alapanyag deponálása
  • Szállítólevelek elkészítése/átvétele
  • Kiadás/bevételezés végrehajtása
  • Megrendelések összekészítése, fuvarok megszervezése
  • Raktári rend fenntartásának biztosítása
  • Készletnyilvántartó program kezelése
  • Készletkezelés, leltározás

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Legalább 3 év szakmai tapasztalat
  • Számítástechnikai ismeret, (legalább felhasználói szintű)
  • Nagyfokú önállóság, megbízhatóság és felelősségvállalás
  • Erkölcsi feddhetetlenség
  • Nyitott személyiség, csapatjátékos

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • iparági (egészségügy) tapasztalat
  • Legalább B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Megbízható, hosszútávú munka, bejelentett, biztos jövedelem
  • Feladatoknak megfelelő javadalmazás,
  • 1 műszakos munkarend, csak hétköznapi munkavégzés

Kérjük fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre elküldeni: hr@mediszintech.hu

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 3-5 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 10669044-2-43