Raktáros (Van Graaf, XI. ker.)

A VAN GRAAF egy nemzetközi divatáruház-lánc, mely kimagasló kompetenciájáról és magabiztos stílusérzékéről ismert. A kiváló minőségű alapdaraboktól, a designer kollekciókon át a modern trendekig – márkaspecialistaként minőséget, sokszínűséget és divat know-how-t kínálunk. 2001 óta a vállalkozás Európa szerte dinamikusan terjeszkedik és 2009 óta Magyarországon is képviselteti magát.

Azonnali kezdéssel keresünk munkatársakat az Allee Bevásárlóközpontban sikeresen működő divatházunkba az alábbi pozícióba:
Raktáros munkatárs
teljes-és részmunkaidőben

AZ ÖN FELADATAI:
áruátvétel és rakományellenőrzés
az áruk értékesítésre történő előkészítése
részvétel a termékek árazásában
a raktár rendben tartása és gondozása

ELVÁRÁSOK:
áruraktározási tanulmányok, vagy tapasztalat
terhelhetőség, kézügyesség és állóképesség
precíz, gördülékeny munkavégzés
nagyfokú elkötelezettség és teljesítményközpontúság
csapatszellem

Örömmel fogadjuk jelentkezését emailben az ujbudaiallasok@gmail.com email-címen, melyben kérjük, adja meg a pályázati kiírás referencia számát: 1928.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást