Raktáros, targoncavezető állás (Komárom)

Megbízónk részére, Komáromba raktáros, targoncavezető kollégákat keresünk azonnali kezdéssel!

Munkarend:

  • Hétfőtől- péntekig
  • 2 műszakban
  • 06:00- 14:30 – 14:30- 23:00

Feladatok:

  • Áru mozgatása
  • Áru összekészítés
  • Egyéb raktári feladatok ellátása

Bérezés:

  • Bruttó: 265.000,- Ft (Bruttó1.523 Ft /óra)

Egyéb béren kívüli juttatások:

  • Családi adókedvezmény igénybevétele
  • Hosszú távú munkalehetőség, családias légkör
  • Bónusz
  • Cafatéria (25.000 Ft SZÉP kártyára)
  • Céges buszjárat (Tatabánya, Tata Komárno, Komárom, Ács, Bábolna, Nagyigmánd, Kisigmánd, Almásfüzitő-felső, Naszály, Molaj, Szőny, Réde, Bakonybánk, Bakonyszombathely, Kisbér, Ete, Csép, Csém, Súr)
  • Fizetési előleg

Feltétel:

  • Targoncavezetői jogosítvány OKJ (3324)
  • Gyalogkíséretű targoncára jogosítvány (3312)

Gyere és dolgozz Nálunk!

Jelentkezni önéletrajz elküldésével lehet!

Tel: +36 70 316 1934

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us