RAKTÁROS / TARGONCAVEZETŐ

Piacvezető, irodaszer nagykereskedelemmel foglalkozó kiemelt partnerünk új munkatársakat keres az alábbi pozíciókba:

Feladatok:

  • a betárolásra váró termékek elhelyezése a kiszedési tárhelyre
  • a folyamatos termék ellátottság biztosítása a tárhelyeken
  • a megfelelő mennyiségű és tovább értékesíthető termékek tárhelyről való kiszedése
  • szakszerű árukezelés
  • a megrendelések szakszerű csomagolása

Elvárások:

  • minimum 8 általános iskolai végzettség
  • önálló, precíz munkavégzés
  • megbízhatóság, együttműködési készség
  • előny: targoncavezetői jogosítvány, tapasztalat

Amit kínálunk:

  • hosszú távú munkalehetőség egy stabil cégnél
  • versenyképes, pontosan érkező alapbér + bónuszok + cafetéria
  • kiszámítható munkaidő beosztás
  • ingyenesen igénybe vehető céges autóbusz Budapest felől
  • igényes munkakörnyezet, szuper csapat, fejlődési lehetőség
  • részmunkaidőt és másodállást kereső jelöltek jelentkezését is várjuk

Munkavégzés helye: 2120 Dunakeszi, Pallag u.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
  • Ez a hirdetés lejárt!