Raktáros – Siófok

Siófoki autóipari partnerünk részére keresünk munkatársakat két műszakos munkarendbe, targoncavezetői munkakörbe!

AMIT KÍNÁLUNK:
– Azonnali munkába állás
– Cafeteria az 1. teljes hónaptól
– Ingyenes céges buszjárat (Ádánd, Bábonymegyer, Balatonbozsok, Balatonendréd, Balatonföldvár, Balatonkiliti, Balatonszabadi, Balatonszárszó, Balatonszéplak, Bálványos, Dég, Enying, Felsőnyék, Kabóka, Kereki, Kőröshegy, Kötcse, Középbogárd, Lajoskomárom, Leshegy, Magyarkeszi, Mezőkomárom, Mezőszilas, Nagyberény, Nyim, Pusztaegres, Ságvár, Siófok, Siófok-Kiliti, Siójut, Som, Szabadhídvég, Szólád, Tab, Zamárdi)
– Ingyenes munkaruha
– Ingyenes szóda automata
– Pontos fizetés (minden hónap 5- ig)
– Megbízható, dinamikusan fejlődő vállalati háttér
– Támogató csapat
– Előrelépési lehetőség

FELADATOK:
– Kész, félkész áruk fel és lepakolása a tehergépjárművekre
– Termékek gyártás közbeni mozgatása
– Termékek csomagolása, egyedi jelzéssel történő ellátása
– Termékek összekészítése a kiszállításra
– Adminisztratív feladatok Ellátása

ELVÁRÁSOK:
– Érvényes targoncavezetői jogosítvány
– Számítógépes ismeretek

Jelentkezni és érdeklődni a +36-70/323-0001- es telefonszámon vagy a “Jelentkezem” gombra kattintva lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást