Német partnerünk magyarországi leányvállalatába keresünk raktáros munkatársat.

FELADATOK
  • Szállítmányok határidőre való összekészítése
  • beérkezett szállítmányok tételes átvétele és eltárolása
  • a felmerülő problémák jelentése a közvetlen felettes felé
  • leltár végzése

FELTÉTELEK
  • Alapfokú végzettség
  • pontosság és precizitás
  • jó fizikum

AMIT KÍNÁLUNK
  • Dolgozói mobiltelefon, magánhasználati kerettel
  • egy éve épített  – színvonalas raktár, számos  kényelmi funkcióval
  • ingyen kávé, tea
  • több hónapot átívelő bevezető program
  • kizárólag előre egyeztetett túlóra, hó végi kompenzációval
  • a magánéleti elfoglaltságokat, kötelezettségeket nagy mértékben figyelembe vevő munkaidőbeosztás, kiemelten a családi élet vonatkozásában
  • nemzetközi karrierlehetőség
  • hosszútávú együttműködés esetén targoncavezető tanfolyam finanszírozása

KEZDÉS
Azonnal

MUNKAIDŐ
H-P: 06:00-14:30; 10:00-19:30 ( 2 műszak; heti váltással)

BRUTTÓ BÉR
Bérigény megjelölését kérem

MUNKAVÉGZÉS HELYE
Budapest

PROJEKT MENEDZSER
Kollárik-Lator Hajnalka
Email: lator.hajnalka@mads.hu
Telefon: +36 (20) 200 9017

A honlapon vagy a karrier@mads.hu email címre elküldött önéletrajzzal. Tárgy: Raktár

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us