Raktári operátorokat keresünk Soroksárra (23. kerület)! 1 jelentekezés

Raktári operátorokat keresünk Soroksárra (23. kerület)!

Amit kínálunk Neked

 Béren kívüli juttatások már az első hónaptól

 2 műszakos munkarend (06:00-14:00, 14:00-22:00)

 Havi teljesítmény és jelenléti bónusz

 Munkába járási támogatás (BKK bérlet vagy benzin támogatás)

 Céges buszjárat a Határ úttól, műszakokhoz igazítva

Feladataid lesznek

 Árumozgatás kézzel, targoncások esetén géppel

 Vonalkód olvasó eszköz használata (PDA)

 Komissiózás

 Áru címkézés

 Raktári rend fenntartása

Amit elvárunk Tőled

 Befejezett 8 általános iskolai végzettség

 Pontos, megbízható és önálló munkavégzés

Bérezés:

  • 280.500.- forint
  • teljesítmény bónusz
  • jelenléti bónusz
  • SZÉP kártya
  • bejárás támogatás

Jelentkezni a toborzas@s-forras.hu e-mail címen „Soroksár operátor” jeligével lehet.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 13634773-2-42
Connect with us