Raktári munka Hollandiában. Nyelvtudás nélkül! Nettó bér 1600 €/hó. 31 jelentekezés

Ügyes dolgozókat keresünk hollandiai munkavégzésre, ruharaktárba (pld. Zara).

Jelenleg nyelvtudás nélkül is el tudjuk helyezni a jelentkezőket.

Munkakör:

– csomagolás
– minőségellenőrzés
– az áru kirakása, gyártósori munka
– leltárellenőrzés
– címkézés
– munka EPT-vel (elektromos raklapemelő)

Helyszín: Lelystad

Bér

-bruttó órabér 10,61-15,92€+8,33% holiday money

-nettó bér kb. 1600€/hó

Előnyök

– hosszútávú munka
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés

Követelmények

– megbízhatóság
– rugalmasság
– jó fizikai állapot
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us