Raktári munka Hollandiában. Béremelés az első hónap után! 3 jelentekezés

Szeretnél olyan márkák számára dolgozni mint a Pretty Little Thing, Supedry, Wilko, Asda & M&S és mások? A csapatunk részeként világszínvonalú képzésben részesülsz és lehetőséget kapsz az előrelépésre is.

Helyszín: Venray

Munkakör:

-csomagolás, válogatás, picking, megrendelések elkészítese
-munka hangrendszerrel
-hétfő-péntek, 08:00-17:00, lehetőség túlórakra a hétvége, éjszaka, ünnepek folyamán pótdíjakka 130-200 %

Bér: 10,60 – 11,50€/óra + 8,33% holiday money

Előnyök:

– munka nőknek, férfiaknak, pároknak
– a munkaadó által biztosított szállás, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– holland munkaszerződés

Követelmények:

– előző raktári tapasztalat és jogosítvány előnyt jelent
– megbízhatóság, rugalmasság
– hajlandóság hosszútávon dolgozni
– tiszta erkölcsi bizonyítvány
– angol nyelvtudás (B1) szint

Amennyiben a hirdetés felkeltette érdeklődésedet, küldd el önéletrajzodat a hu@universalconsulting.sk email címre.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us