Raktári munka Hollandiában (Aldi, Kamp Coating, DHL, Europastry, Kraats Kaas, Radial, Phillips,…). Órabér 10,80-13,47€ (vasárnap 26,94€). 5 jelentekezés

Különböző raktárakba keresünk raktári dolgozókat, csomagolókat és más segédmunkásokat.

A cégek stabilititást és elegendő munkaórát kínálnak.

Olyan raktárak kínálnak munkát mint az Aldi, Kamp Coating, DHL, Europastry, Kraats Kaas, Radial, Phillips, és mások. Dolgozhatsz disztribúciós és logisztikai raktárban elektronikával, ruhákkal, pékáruval, sajttermékekkel és más árukkal.

Munkakör:

– csomagolás
– minőségellenőrzés
– az áru kirakása, gyártósori munka
– leltárellenőrzés
– címkézés
– munka EPT-vel (elektromos raklapemelő)

Helyszín: Hoogeveen, Herenveen….

Bér

-bruttó órabér 10,80-26,94€+8,33% holiday money

Előnyök

– hosszútávú munka
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés

Követelmények

– megbízhatóság
– rugalmasság
– angol nyelvtudás A2-es szint
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us