Raktári munka Hollandiában. A munkaadó téríti a kiutazás költségét 125 euróig + munkábajárási bónusz 100 euró! Azonnali belépés. Diákokat is el tudunk helyezni! 3 jelentekezés

Hollandiába, különböző raktárakba keresünk ügyes dolgozókat angol nyelvtudással.

Diákokat is el tudunk helyezni 2 hónapra!

Munkakör:

– csomagolás
– minőségellenőrzés
– az áru kirakása, gyártósori munka
– leltárellenőrzés
– címkézés
– munka EPT-vel (elektromos raklapemelő)

Helyszín: Waalwijk, Tilburg, Barendrecht, Born, Heerlen…

Bér

-bruttó órabér 10,38€-10,73€+túlórák+pótlékok /hétvégi, éjszakai műszakok, ünnepek/+8,33% holiday money

-heti fizetés

Amennyiben júniusban fog kiutazni, a munkaadó a következő bónuszokat kínálja:
– a kiutazás térítése 125 euróig
– munkábajárási bónusz 100 euró, az első 4 hét alatt (25 euró hetente)

Előnyök

– hosszútávú munka
– szállás biztosítva a munkáltató által, a munkavállaló béréből kerül levonásra
– munkába járás a munkaadó által biztosítva
– a munkáltató segítsége a regisztrációs folyamatoknál Hollandiában
– holland munkaszerződés

Követelmények

– megbízhatóság
– rugalmasság
– jó fizikai állapot
– angol nyelvtudás A2-es szint
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol
Álláshirdetés megosztása
Connect with us