Raktári munka a DHL részére. Bér 10,88 -11,75 € + pótlékok 130-200%. Azonnali belépés! 2 jelentekezés

Szeretne dolgozni a DHL-nél a világ vezető postai és logisztikai csoportjánál?

Hosszú távú, teljes munkaidős munkát kínálunk Önnek holland munkaszerződéssel.

  • kiváló fizetés, pótlékok (130-200%)
  • raktári alkalmazottként a DHL-nél dolgozni stabilitást, teljes támogatást jelent szállással

Munkakör:

-postai küldemények elhelyezése és áthelyezése az előkészített ládákba a szállításhoz

-targoncás munka /FLT vagy reach truck/, amennyiben nincs targoncás engedélye raktárosként fog dolgozni

Munkaidő:

  • műszakok – hétfő/péntek
  • heti 40 óra/hét
  • lehetséges túlórák

Helyszín: Beringe, Hollandia

Bér:

  • 10,88 – 11,75 EUR/óra + 8,33 % holiday money
  • pótlék 18 óra után (130%)
  • túlórák (130%)
  • túlórák szombaton (130%)
  •  túlórák vasárnap (200%)

Követelmények

– angol vagy német nyelvtudás A2 szint
– megbízhatóság, rugalmasság
– saját bankszámla
– tiszta erkölcsi bizonyítvány

Előnyök

  • 10,88-11,75 Euró bruttó/óra, a bérezés az előző tapasztalatoktól függ, és attól, hogy rendelkezik-e targoncás engedéllyel
  • a munkaadó által biztosított szállás, a munkavállaló béréből kerül levonásra
  • alacsony kiutazási költségek
  • holland munkaszerződés
  • ha saját autóval utazik ki, hozzájárulást kap a munkába járáshoz 0,19 €/km, max. €7,60/nap
  • visszaigényelheti az egeszségbiztosítás költségeinek nagy részét (évente kb. 1100 euró)

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol, Német
Álláshirdetés megosztása
Connect with us