Raktári kisegítés Fóton – diákmunka – Bér: Br. 1295 Ft/óra

Gyógyászati segédeszközöket forgalmazó partnerünk fóti logisztikai központjába keresünk nappali tagozatos diákokat könnyű fizikai munkakörbe! Rugalmas munkaidőben vállalható a lehetőség, viszont minden esetben legalább 4 órát és 20:00-ig kell maradni.

Főbb feladatok, munkák

  •  Az áruk megadott megrendelések szerinti kigyűjtése és összeválogatása

Az álláshoz tartozó elvárások

  • Nappali tagozatos jogviszony igazolás
  • Precizitás
  • Állóképesség
  • Megbízhatóság
  • Heti legalább 2 műszak vállalása

Amit kínálunk

  • Azonnali kezdés
  • Hosszútávú munkalehetőség
  • 1295 Ft/óra bruttó bér

Munkavégzés helye

  • Fehérkő utca 1. (2151 Fót, East Gate Business Park)

Megjegyzés

  • A munkaidő rugalmas, viszont minden esetben 20.00 óráig szükséges munkát vállalni.

E-mailben küldött névvel és telefonszámmal, esetleg önéletrajzzal. Tárgy: Fót

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást