QM MŰSZAKVEZETŐ álláslehetőség Jászárokszálláson

Német tulajdonú, dinamikusan fejlődő multinacionális autóipari beszállító vállalat

folyamatosan bővülő csapatába keres munkatársakat az alábbi munkakör betöltésére:

QM MŰSZAKVEZETŐ

Feladatok:

  • Munkakörhöz tartozó feladatok és a kvalifikációs mátrixban foglaltak teljes körű ellátása
  • Határidők és minőségi követelmények betartása
  • Szabályzatok, munkautasítások, általános viselkedési normák betartása
  • Eszkalációs folyamatok biztosítása
  • Szisztematikus hibák jelzése a QM vezetése felé
  • Felügyelete és folyamatos fejlesztése a QM-Termelés folyamatainak
  • Műszaki kérdésekben egyeztetés a különböző osztályokkal
  • Műszakok, kapacitás szervezése
  • A szereldei QM munkahelyek előírásoknak megfelelő kialakítása és rendben tartása

Elvárások:

  • Érettségi
  • Minőségügyi területen vagy nagyobb csoport vezetésében szerzett tapasztalat
  • Legalább alapfokú német és/vagy angol nyelvismeret
  • Jó kommunikációs készség, határozott fellépés
  • Önálló munkavégzés, nagy teherbíró képesség
  • 3 műszakos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

  • Stabil vállalati háttér, hosszú távú munkalehetőség
  • Fiatalos, lendületes csapat
  • Modern technológia és munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Jász-Nagykun-Szolnok megye, Jászárokszállás

További információ: 30/576 3334

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol, Német