Pultos/Felszolgáló – Diákmunka – Alaplé Bár

18 év feletti diákokat keresünk pultos/felszolgáló munkakörre.

FELADATOK

Vendégek fogadása és kiszolgálása

Rendelések felvétele

Italok töltése

Kassza kezelése

Ehhez kapcsolódó feladatok ellátása (a helyszín rendben tartása)

CÉG BEMUTATÁSA

A megbízó az Alaplé Bár Kft.

FELTÉTEL

Érvényes nappali tagozatos diák jogviszony igazolás (passzív jogviszony igazolás esetén 25 év alatti diákok jelentkezését tudjuk elfogadni)

18 év felett!

Középszintű angol nyelvtudás

Csapatjátékos

Lelkes, optimista és energikus személyiség

Készség az önálló munkavégzésre

Egészségügyi kis könyv (az elkészítésében segítünk)

ELŐNY

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

KEZDÉS

Interjú után akár azonnal.

MUNKAIDŐ

H-P 11:00-19:30 között minimum napi 6 órában, minimum heti 2-3 napban

MUNKA IDŐTARTAMA

Hosszabb távon!

BRUTTÓ BÉR

1590 Ft/óra

MUNKAVÉGZÉS HELYE

1065 Budapest, Nagymező utca 10.

E-mailben küldött fényképes önéletrajzzal. Tárgy: Alaplé Bár

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Angol