Pszichológus

A Mezőcsáti Gyerekesély Iroda

pályázatot hirdet

pszichológus

munkakör betöltésére

A jogviszony időtartama:

Határozott idejű munkaszerződéses jogviszony az EFOP-1.4.2-16-2016-00022 „Legyen jobb a gyermekeknek” a Mezőcsáti Járásban című pályázat időszakára

Foglalkoztatás jellege:

Heti 20 órás munkaidő

A munkavégzés helye:

3450 Mezőcsát, Hősök tere 24. és a Mezőcsáti Járás települései

A munkakörbe tartozó lényeges feladatok:

  • feltárja és korrigálja a kliensek problémáit, okait a pszichológia módszereivel,
  • konzultációt biztosít a szülők részére,
  • kérésre pszichológiai véleményt készít,
  • problémától függően csoportos terápiát tart,
  • pszichológiai tanácsot nyújt,
  • szükség szerint részt vesz esetmegbeszéléseken, esetkonferenciákon,
  • amennyiben a felmerülő probléma túllépi a tanácsadás, támogató terápia kereteit, segítségnyújtás a megfelelő szakember felkutatásában,
  • egyéni foglalkozások folytatása a gyermek és családja elfoglaltságához igazodóan
  • adminisztrációs tevékenységét, annak folyamatát és eredményeit írásban rögzíti a pályázatban előírt dokumentációs és az adatvédelmi törvény előírásainak figyelembe vételével.

Illetmény és juttatás:

A pályázati feltételeknek megfelelően.

Pályázati feltételek:

  • Főiskola, pszichológus, pszichiáter, pszichopedagógus, mentálhigiénés szakképzettség
  • Felhasználói szintű MS Office (irodai alkalmazások)
  • magyar állampolgárság, büntetlen előélet

A pályázat elbírálásánál előnyt jelent:

  • B kategóriás jogosítvány, saját gépjármű használata

A munkakör betöltésének időpontja:

A munkakör a pályázatok elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2019. szeptember 28.

A pályázati kiírással kapcsolatosan további információt Pap Tiborné szakterületi koordinátor nyújt, a 06/30/636-0852-es telefonszámon.

A pályázat benyújtásának módja:

  • Postai úton, a pályázatnak a Mezőcsáti Gyerekesély Iroda címére történő megküldésével (3450 Mezőcsát, Hősök tere 24.)
  • Elektronikus úton Kovács Györgyné – Mezőcsáti Gyerekesély Iroda vezetője – részére a gyerekesely17@gmail.com e-mail címen keresztül
  • Személyesen: Kovács Györgyné, Mezőcsáti Gyerekesély Iroda, 3450 Mezőcsát, Hősök tere 24.

A pályázat elbírálásának határideje: 2019. szeptember 30.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Főiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást