Protetikus fogtechnikus

A Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt. mosonmagyaróvári megbízó partnere munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Feladatok:

  • Teljes munkafolyamatok elvégzése, mérőeszközök, munkagépek karbantartása
  • Fogpótlások és fogművek készítése
  • Ideiglenes koronák és hidak, fogsorok illetve mélyhúzott fóliák készítése

Elvárások:

  • Szakirányú középfokú végzettség
  • Precíz, dinamikus munkavégzés
  • Magas fokú térlátás, esztétikai érzék, kiváló kézügyesség
  • Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Előny:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat
  • 3shape ismeret

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, biztos munkalehetőség
  • Versenyképes fizetés
  • Támogató csapat, barátságos munkakörnyezet
  • Igény esetén szálláslehetőség

Megbízónk profilja: soproni Megbízónk részére praxislaborba protetikus fogtechnikus munkatársat keresünk.

Munkavégzés helye: Mosonmagyaróvár

Munkaidő: Teljes munkaidő

Munkába állás időpontja: Azonnal

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást