Projektszervező

A hazai vízicsúszda-ipar piacvezető vállalata Projektmenedzsert keres. Fontos, hogy legyen tapasztalatod a szervezésben, de nem baj, ha ezt nem az építőiparban szerezted. Ha szeretnél gondoskodni róla, hogy a csúszdák és vizes játékok rendben elkészülnek, és nem okoz gondot a kommunikáció sem, nálunk van a helyed!

Főbb feladatok, munkák:
– Projektek szervezése az előkészülettől az utánkövetésig
– Egyeztetés a cégen belüli részlegek között
– Kapcsolattartás a projektek külső szereplőivel és a meglévő beszállítói partnerekkel
– Operatív projektirányítás
– A projektek hosszútávú tervezése
– Logisztikai szervezés

Elvárások:
– Rendszerben való gondolkodás
– Jó szervező és problémamegoldó készség
– Rugalmas, tanulékony, magabiztos személyiség
– Műszaki érzék, érdeklődés
– Felhasználói szintű MS Office ismeret
– Pontos és precíz munkavégzés

Előny
– Angol nyelvtudás
– “B” kategóriás jogosítvány
– Építőipari projektek szervezésében szerzett tapasztalat
– A környező országok valamelyik nyelvének ismerete

Amit kínálunk
– Versenyképes jövedelem
– Kreatív, érdekes, felelősségteljes, önálló feladatok
– Fiatalos csapat
– Stabil vállalati háttér, felkészült munkatársak
– Fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye
– Budapesti telephelyünk (137 Budapest, Törökkő utca 5-7.)
– Belföldi helyszínek

Várjuk jelentkezését az et@eleven11.hu e-mail címre fényképes önéletrajz megküldésével. Pályázatában kérjük, jelölje meg nettó bérigényét.

A jelentkezéssel elfogadja az álláspályáztatással kapcsolatos adatvédelmi szabályzatunkat: http://aqua-parks.com/wp-content/uploads/2018/08/allaspalyaztatas_adatvedelmi_szabalyzata.pdf

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Álmokat építünk
Connect with us