Project Manager asszisztens 4 jelentekezés

Csapatunk legújabb tagját keressük Project Manager asszisztens. Amennyiben a leírás alapján kedvet kaptál és szívesen lennél egy fiatal, dinamikusan fejlődő csapat tagja várjuk jelentkezésed.

Feladatok
  • Project Manager munkájának teljes körű támogatása
  • Munkahirdetések elkészítése, kihelyezése és folyamatos frissítése
  • Személyes, telefonos és e-mailes ügyfélszolgálat
  • Diákokkal való kapcsolattartás
  • Önéletrajzok előszűrése, ezzel kapcsolatos adminisztráció
  • Beosztások egyeztetése a diákokkal
  • Munkaórák rögzítése
  • Szerződések lefűzése, postázás
  • Egyéb irodai/ ad-hoc jellegű feladatok

Cég bemutatása

Azt valljuk, hogy a humán erőforrás minden gazdálkodó szervezet életében döntő fontossággal bír. Az alapdilemma: hogyan fókuszáljunk a dolgozó emberre. Az üzleti élet és a közgazdaságtan tankönyvei előszeretettel fókuszálnak a munkavállaló erőforrás jellegére, mi inkább ügyfélként tekintünk rá. Tudjuk, hogy a siker záloga az elégedett munkavállaló.

Feltételek
  • Érettségi
  • Legalább felhasználó szinten ismered és tudod használni az MS Office-t (főként Excel)
  • Kiváló a kommunikációs készséged szóban és írásban egyaránt
  • Szeretsz emberekkel foglalkozni, érdeklődsz a HR világa iránt
  • Pontos és precíz munkavégzés jellemez
  • Hosszútávra keresel munkát

Előny:

  • Szakirányú végzettség
  • Van tapasztalatod irodai környezetben
  • Angol nyelvtudás
  • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

  • Próbaidő után béremelés
  • Jó hangulatú, fiatalos, pörgős csapat
  • Hosszútávú fix munkalehetőség
  • Könnyen megközelíthető, belvárosi iroda
  • Előrelépési lehetőség
  • Ingyen víz, kávé, tea
  • Céges telefon, céges számítógép / laptop

Kezdés
Interjú után akár azonnal

Munkaidő
Teljes munkaidő, H-P között

Bruttó bér
próbaidő alatt: bruttó 250.000 Ft/hó, próbaidő után: bruttó 300.000 Ft/hó

Munkavégzés helye
1092 Budapest, Erkel utca 3.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us