Programozás oktató Újbudai délutáni iskolában

Tantárgyakon túlmutató, 21. századi készségfejlesztés, saját fejlesztésű, élményalapú tananyagok, gamifikáció, pozitív megerősítés, folyamatos nyomon követés, törődés, odafigyelés, egyedülálló tanári csapat – mi így dolgozunk. Mindezt ráadásul barátságos tantermekben és a legmodernebb eszközparkkal, a Duna mellett: Újbudán a Szent Gellért téren, Óbudán a Római-parton!

Várjuk a jelentkezésedet, ha:

  • jártas vagy informatikában, azon belül is a programozásban (legyen az bármilyen programozási nyelv)
  • képes vagy megfelelő felkészítést követően az általunk megadott tematika alapján önállóan, előre felkészülni és megtartani egy programozás vagy robotika órát 7-17 éves tanulóknak
  • legalább 20 éves elmúltál
  • foglalkoztál már gyerekekkel hivatásszerűen
  • képes vagy az általunk megadott tanterv és kerettémák alapján önállóan, előre felkészülni az óráidra
  • csapatjátékos vagy és úgy érzed beleillesz egy fiatal, lelkes és motivált csapatba
  • ha behívunk, fontos, hogy el tudj jönni megtartani egy próbatanítást budapesti központunkba
  • szeretnéd megtapasztalni milyen az, amikor a 21. századi gyermekeket valóban a jövőre készítik fel

A programozás oktató feladatai:

  • hétköznap délutánonként, és szombaton délelőttönként programozás órák tartása a Gellért téri Funside Schoolban, valamint az arra való teljes körű önálló felkészülés előre megadott tematika alapján

Munkavégzés ideje:

  • szeptember 17. és január 29. között előre megbeszélt délutánokon és délelőttökön

Munkavégzés helye:

Funside School Újbuda

Online jelentkezési lapunk kitöltésével: https://www.funside.hu/jelentkezes-tanari-munkakorbe/

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Connect with us