Premium kategóriás ingatlanok értékesítése 2 jelentekezés

Főbb feladatok, munkák

  • új ügyfelek megnyerése,
  • luxus lakások értékesítése,
  • lakások bemutatása ügyfeleknek,
  • telefonos és e-mailes kapcsolattartás,
  • adminisztráció.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • értékesítésben szerzett tapasztalat előny,
  • jó kommunikációs és feladat megoldó képesség,
  • szeresd az önálló munkavégzést,
  • de ne hátrálj meg a csapatmunkától sem,
  • angol nyelvtudás előny.

Amit kínálunk

  •  Kiváló munkakörülményeket biztosítunk modern, napfényes, open air office-ban.
  • Remek csapatépítő összejöveteleink vannak és persze pörgős, vidám csapatunk.
  • Jutalékos rendszerben gyors és magas kereseti lehetőség.

Munkavégzés helye

  • Budapest, 5. kerület

jelentkezni lehet telefonon vagy e-mailben. Fényképes önéletrajz mindenképpen fog kelleni.

Bővebb információ…

  • Tapasztalat Kevesebb, mint egy év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Angol
  • Ez a hirdetés lejárt!
Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Adószám 25934867-2-41
Connect with us