Pótkocsi szerelő (Dánia, Svédország, Finnország, Németország)

Olyan szerelőket keresünk, akik szívesen szerelnének teherautókat, pótkocsikat Németországban vagy valamely skandináv ország egyikében és angol (vagy német) nyelvtudással is rendelkeznek!

Feladatok:

– Lámpák, alváz, fékrendszer javítása
– Gumiabroncsok cseréje
– Elektromos rendszer hibaelhárítása
– Pótkocsik műszaki vizsgáztatása

Elvárások:

– Kommunikációképes angol nyelvtudás feltétlenül szükséges (aki Németországban szeretne elhelyezkedni, annak németül kell tudni kommunikálni)
– Bármilyen gépjármű szerelésében szerzett minimum 2 éves munkatapasztalat

Előny:

– Szakképzettség (autószerelő, mezőgazdasági gépszerelő, teherautó szerelő)
– C, E vagy C+E kategóriás jogosítvány
– Hegesztésben szerzett tapasztalat
– Jártasság elektronikában

Amit adnánk cserébe:
– Kiemelkedő bérezés
– Szervezett szállás (saját szobával, internettel)
– Minimum heti 40óra munkavégzés, túlórázási lehetőség
– Hivatalos, bejelentett munkaviszony; egészségbiztosítás
– Hosszú távú munkalehetőség egy megbízható cégnél
– Utazás és ügyintézés teljes körű támogatása magyar koordinátorral

Munkavégzés helye:

A következő országokba keresünk pótkocsi szerelőket: Hollandia, Dánia, Svédország, Finnország, Norvégia, Németország

Aki nem rendelkezne releváns munkatapasztalattal, de van angol nyelvtudása és szerelői affinitása, annak pótkocsi szerelő tanfolyamunkat tudjuk ajánlani. A 6 napos tanfolyam ingyenes, viszont helyszíne Szczecinben van. Aki ügyesen elvégzi a tanfolyamot, annak közvetlenül a képzés után munkát tudunk ajánlani valamely skandináv ország egyikében pótkocsi szerelőként.

Akit érdekel egy ilyen lehetőség további információért nyugodtan hívja a következő telefonszámot: +36706028602; jelentkezni önéletrajzzal a következő e-mail címen lehet: candidate@plus-job.com

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Szakiskola / szakmunkás képző
  • Nyelv Angol