PORTÁS / RECEPCIÓS

Magyarországon egyedi – szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház megbízásából keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

Az álláshoz tartozó elvárások

Angol nyelv társalgási szintű ismerete
Alapszintű számítógépes ismeret
Önállóság, megbízhatóság
Erkölcsi bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

Hasonló munkakörben (24/48-as beosztás) szerzett tapasztalat
Egyéb nyelvi ismeret
Vagyonőri vizsga (előny, de nem feltétel)

Főbb feladatok, munkák

Lakói panaszkezelés
Telefonhívások kezelése
Vendégek, futárok fogadása, eligazítása
Beérkező küldemények, csomagok, kulcsok átvétele
Terület ellenőrzése, járőrözés, gépházak ellenőrzése
Beléptetőés kamerarendszer kezelés
Tűzjelzőés riasztó készülékek kezelése
Átadás-átvételi jegyzőkönyvek vezetése
A munkakörhöz tartozó egyéb adminisztrációs feladatok ellátása

Megbízóról

Budapest IX. kerületében, 2005-ben, külföldi mintára épült, Magyarországon egyedi – szállodai jellegű szolgáltatásokat nyújtó társasház vagyunk.
Minden munkatársunk a társasház saját alkalmazottja, akiket megbecsülünk, és számukra családias környezetet és stabil, hosszútávú munkahelyet biztosítunk.
Mind az üzemeltetési iroda, a portaszolgálat, a takarító személyzet, a gondnoki csapat, és a wellness részleg munkatársainak elsődleges feladata a lakók segítése, kényelmének megteremtése.

Amit kínálunk

Havi 10 munkanap, azaz 240 óra
24/48-as szolgálat, reggel 7:00-től másnap reggel 07:00-ig
Egyenruha biztosítása
Fizetés: nettó 198 000 Ft
Teljesen bejelentett, társasházi alkalmazottként
Fizetett szabadság törvényes keretek szerint
Hűtővel, mikróval felszerelt szociális helyiség
Éjszakai pihenéshez vendégágy

Munkavégzés helye

Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a JELENTKEZÉS AZ ÁLLÁSRA gombra kattintva!

Álláshirdetés megosztása
Cég információk
  • Slogan Munka. Élet. Siker.
Connect with us