Porszóró előkészítő állás (Tata)

Hőcserélőgyártással foglalkozó tatai Partner cégünk SAJÁT állományába keres dolgozókat!!

Elvárások

  • Alapfokú végzettség
  • Ipari területen eltöltött legalább 2 év munkaviszony
  • Magas munkabírás
  • 12 órás folyamatos munkarend vállalása
  • Egészségügyi alkalmasság
  • Rendezett és büntetlen magánélet

Munkaidő

  • 12 órás folyamatos munkarend (6:00 – 18:00; 18:00 – 6:00)

Bér és béren kívüli juttatások:

  • 1.500 Ft / óra + műszakpótlék
  • hosszútávú biztos munkahely;
  • határozatlan idejű munkaszerződés;
  • cafeteria juttatás már a próbaidő alatt is;
  • céges buszjárat: (Bokod – Tát – Kocs – Tarján – Tatabánya (Felsőgalla) irányokból)

Feladatok

  • Hajlított, vágott, hegesztett lemezek előkészítése a festés előtt
  • Esetlegesen lemezen maradt szennyeződések eltávolítása (csiszológép/vegyszer)
  • Korrózió (rozsda) eltávolítása levegős rezgőcsiszoló géppel
  • Konvejor pályára akasztáshoz, akasztó kampók előkészítése
  • Festésre váró lemezek anyagminőségének ellenőrzése
  • A tovább gyártandó, ellenőrzés utáni megfelelő munkadarabok előírás szerinti felakasztása a konvejor pályára
  • Festésből visszaérkező lemezalkatrészek festés utáni (minőség-)ellenőrzése, leszedése a konvejor pályáról
  • Megfelelően lefestett lemez alkatrészek csomagolása gépi és kézi eljárással
  • A konvejor pálya és a hozzá tartozó lift kezelése
  • Takarítás, a területen található berendezések alapvető karbantartása, veszélyes és egyéb hulladékok megfelelő kezelése

Jelentkezéskor önéletrajz küldése szükséges!

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Általános iskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us