pénzügyi ügyintéző 1 jelentekezés

Budapest 10. kerül Nyomdánkba keresünk pénzügyi ügyintézőt azonnali kezdéssel, hosszútávú munkalehetőséggel.

Főbb feladatok, munkák:

  • Bejövő számlák formai, tartalmi ellenőrzése, igazoltatása
  • Vevői és szállítói számlák rögzítése a vállalatirányítási rendszerben
  • Számlák kiállítása
  • Partner egyenlegközlők készítése, nyomon követése, felszólító levelek kiküldése,
  • Szerződések kiküldése-, beérkeztetése, és nyomon követése
  • Házipénztár kezelése, bizonylatolása
  • Banki bizonylatok kezelése
  • Bank naprakész könyvelése
  • Finanszírozási dokumentációk összeállítása, kezelése
  • Banki utalások indítása
  • Pénzügyi kimutatások készítése
  • Könyvelés előkészítése (hetente), továbbá kapcsolattartás Cégünk könyvelőjével
  • Adatszolgáltatás a kontrolling rendszerhez
  • Iratok kezelése
  • Egyéb adminisztrációs feladatok

Bővebb információ…

  • Tapasztalat 1-3 év
  • Végzettség Gimnázium / Középiskola
  • Nyelv Nem igényel nyelvtudást
Álláshirdetés megosztása
Connect with us